Адреса

м. Харків, вул. Добровольців (Молодої Гвардії), 15/17, 4 поверх, каб. 408

Зателефонуйте

+38 050 915 05 38

Напишіть

pptaf87@gmail.com

Вентиляція для ангару

Вентиляція для ангару

Ангар – швидкомонтоване приміщення. Використовують ангар для розміщення складських та офісних приміщень, виробництв, сховищ, автосервісів та автостоянок.

Вентиляція в ангарі забезпечує умови, що відповідають санітарним та технологічним нормам вологості, температури та повітрообміну.

Види вентилювання ангару

Природна система вентиляції ангару забезпечує провітрювання та повітрообмін за рахунок різниці тисків внутрішнього та зовнішнього потоків повітря. Для природного вентилювання ангару не потрібне додаткове обладнання. Але недолік у тому, що воно залежить від швидкості вітру та температури повітря. Тому керувати повітрообміном, вологістю в ангарі при природній вентиляції не можна.

Примусова система вентиляції ангару впроваджується згідно з цільовим призначенням споруди:

  • припливно-витяжна механічна вентиляція з фільтрами, що очищають;
  • припливно-витяжна механічна вентиляція з автоматизованим контролем таких показників як вологість та температура повітря;
  • Витяжна вентиляція;
  • Система клімат-контроль.

Для забезпечення примусового вентилювання ангару використовується електроенергія. Завдяки роботі обладнання здійснюється правильна вентиляція в ангарі незалежно від пори року та погоди, але є постійні витрати на електроенергію.

Норми вентиляції в ангарі

Правильна вентиляція в ангарі регулюється санітарними правилами СНіП 2.04.05-91*У:

  • для вентиляції приміщень передбачаються системи, що перешкоджають виникненню неприємних запахів та накопичень шкідливих викидів виробництва;
  • концентрація шкідливих речовин у повітрі, що надходить, не повинна бути вище 30% гранично допустимої концентрації;
  • у зонах біля воріт та дверей виробничих будівель мають бути передбачені повітряно-теплові завіси, на час відчинення дверей температура повітря в приміщенні не повинна знижуватися менш ніж до 12°С.